Встановлення зарядних станцій для електромобілів «під ключ»

у
Категорії: Безпека авто і користувачів, Зарядна інфраструктура

Зазвичай встановлення зарядних станцій для електромобілів це цілий комплекс заходів. Звісно ви можете підключити електромобіль звичайною зарядкою до розетки і можливо це буде ОК. Але більшість сучасних електромобілів має акумулятор від 40 до 100 кіловат-годин. І надалі звичайної розетки буде просто замало для комфортної експлуатації електромобіля.

Спробуємо детальніше пояснити всі складові цього процесу. Краще звернутись в EVHUB до купівлі транспортного засобу бо продавці автомобілів намагаються не занурювати покупців у специфіку зарядки електромобіля. Так відбувається тому що частина клієнтів починає змінювати свої вподобання або відмовляється від купівлі даної моделі електрокара.

Ми регулярно зустрічаємо користувачів котрі придбали автомобіль який їм не підходить, чи є незручним у використанні через специфіку зарядки.

Якщо ви вже придбали авто,- вам потрібно зрозуміти які потужності може споживати автомобіль і по якій кількості фаз. З цим ми допоможемо розібратись і підібрати зарядне обладнання котре вам підходить.

Далі потрібен аудит місця підключення. Наш спеціаліст здійснює виїзд на локацію для визначення доступної потужності, точки підключення та специфіки прокладання лінії електромережі. Після цього виїзду він складає розрахунок вартості матеріалів і робіт по підключенню.

Після узгодження вартості та її оптимізації призначається зручний час монтажу зарядного обладнання. На монтаж спеціаліст EVHUB здійснює доставку всіх матеріалів включаючи зарядне обладнання. Здійснює монтаж, тестування і перевірку характеристик електромережі під навантаженням.

Також проводиться консультація та надаються рекомендації по експлуатації моделі зарядного обладнання.

Після встановлення «під ключ» клієнтам доступний майбутній супровід Службою підтримки EVHUB.

Ми піклуємося про наших клієнтів! Переконайтесь, скориставшись послугою Встановлення зарядного обладнання «під ключ».

Доречі, більше фотографій ми публікуємо в Instagram, долучайтесь за посиланням:

https://www.instagram.com/accounts/login/?next=%2Fp%2FB-OnPJkHNZJ%2F&source=follow

Показники якості електромереж в Україні часто виходять за рамки норми і часто є аварійними і навіть небезпечними. Багато моделей електромобілів є чутливими якості електромереж тому це потребує додаткової уваги. Ми забезпечуємо аудит характеристик електромережі і пропонуємо рішення які приводять лінію електромережі до відповідних стандартів. Крім цього є варіанти захисту лінії електромережі котра живить електромобіль. Це мінімізує ризики виходу з ладу зарядного обладнання та інвертора електромобіля.

Часто власники електромобілів стикаються з відсутністю потужностей котрі можливо виділити для зарядки електрокара. Ми можемо допомогти розібратись як підвищити потужність підключення будинку, паркомісця. Маємо великий досвід по підключенню в ЖЕКах, ОСББ, Управляючих компаніях та заключеннях прямих Договорів з обленерго. Маємо досвід знаходження інших точок підключення до електромереж при їх відсутності на майбутньому місці зарядки вашого електромобіля.

Більше інформації шукайте в Довіднику та підписуйтесь на нашу сторінку у Facebook.
https://www.facebook.com/evhub.com.ua

Ми публікуємо багато ексклюзивної інформації про електромобілі та гібриди!